Сьогодні, 18.05. в центрі міста було по-святковому досить багатолюдно, гамірно, лунали українські пісні, чувся дитячий сміх, так як проходив благодійний ярмарок з нагоди Дня вишиванки(зібрані кошти будуть спрямовані на встановлення Алеї Пам'яті Захисників України).

 Сьогодні, 18.05. в центрі міста було по-святковому досить багатолюдно, гамірно, лунали українські пісні, чувся дитячий сміх, так як проходив благодійний ярмарок з нагоди Дня вишиванки(зібрані кошти будуть спрямовані на встановлення Алеї Пам'яті Захисників України). І дуже приємно, що в наш нелегкий час є люди, які завжди готові прийти на допомогу, роблять це безкорисливо, доброзичливо і від щирого серця.Адже благодійність -це свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу.Тож висловлюємо щиру подяку батькам, дітям, вчителям, всім, хто приніс різноманітні смаколики, хто долучився до їх продажу, покупцям,які ці смаколики із задоволенням розкупили, а також тим, хто вніс грошовий внесок за Вашу небайдужість і активну участь в житті ліцею. Надаючи підтримку в цей нелегкий час,ви даєте надію, що разом ми велика сила, що разом ми наближаємо Перемогу! Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.Бажаємо всім миру та ПЕРЕМОГИ!Немає коментарів:

Дописати коментар

Олімпійський тиждень!!!

  В нашому ліцеї розпочався Олімпійський тиждень з Олімпійського уроку, та Дня здоров’я. https://fb.watch/nh7gloCeqG/ ДЕНЬ РУХАНКИ https://f...