ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ НАШОМУ ЗАХИСНИКУ

 Сьогодні, вже вкотре, пекучий біль і гіркий смуток війни своїм чорним крилом торкнувся нашого Новобузького ліцею ✓7. Білим янголом відлетіла в небеса ще одна душа - колишнього учня нашого ліцею Скрипника Сергія Анатолійовича (25.12.1991р.н.)

Сергій закінчив школу у 2007 році. Вступив до Новобузького аграрного коледжу, який закінчив і отримав професію будівельника. Після закінчення коледжу служив у лавах Збройних Сил України. Після служби деякий час працював у місті Кривий Ріг. Далі переїхав до міста Одеса, де жив і працював до цього часу. У Сергія залишилась дужина та донька Юлія 11 років.
Важко знайти слова втіхи, коли перестає битися серце захисника України. Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевний біль від втрати рідної людини…
Від імені колективу Новобузького ліцею ✓7 висловлюємо найщиріші співчуття родині Героя, друзям, близьким, побратимам та всім, хто мав честь знати Сергія.
Громада Новобузького ліцею №7 пишається своїм випускником, мужнім захисником, який віддав за Батьківщину найцінніше – своє життя.
Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!Немає коментарів:

Дописати коментар

Олімпійський тиждень!!!

  В нашому ліцеї розпочався Олімпійський тиждень з Олімпійського уроку, та Дня здоров’я. https://fb.watch/nh7gloCeqG/ ДЕНЬ РУХАНКИ https://f...