Актуальною проблемою в сучасному світі є питання енергозбереження.

Енергозберігаючі технології здатні звести до мінімуму непотрібні втрати енергї, що сьогодні є одним з пріорітетних напрямків не тільки на державному рівні, а й на рівні кожної окремо взятої родини.
Найбільш ефективне рішення проблеми досягається шляхом поєднання різних чинників — людського, технічного, організаційного.
Кожній людині слід знати, що він здатний зробити внесок у процес енергозбереження.
Тому, з огляду актуальності даної проблеми, здобувачами освіти 10 класу та класним керівником Васильченко А.О. було проведено бесіду та переглянуто відеоролик про енергозбереження.