Вітаємо переможців

Вітаємо переможців в l(міському)етапі обласних конкурсів : "Космічні фантазії"(Кравчук І .2-Акл,Денисенко А. 4-Акл., Копійка К. 7-Бкл.,Сердюк Є. 9-Б кл.,Маковська О. 9-Акл, Колонтай С. 9-А кл.,Власюк Д. 9-Бкл.-l місце; Романов Р. 2-Акл., Солнцева А. 7-Б., Чепурко Т.9-Б.- ll місце),"Новорічна композиція"( Сомова Д. 4-А кл., Калашнікова С. 2-А кл., Кравчук І.2-А кл. - lмісце; Скляр Д. 3-А кл.- ll місце ), "Український сувенір"( Профатилова І. 3-Б кл., Атамась В. 2-Б кл., Мурадіна Д. 7-Б кл- l місце), "Птах року 2021-синиця чубата" (колективна робота вихованців гуртка " Зелена планета" -ll місце) , "Тварина року 2021-кажан" (колективна робота вихованців гуртка" Зелена планета" -lll місце).Так тримати!!!