Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят.

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах.

Новий рік - чарівне свято. Дуже хвилююче проходить його очікування. Жителі світу прикрашають свої будинки і подвір'я. А от прикраса коридорів і класів у нашому шкільному закладі вже стала давньою традицією. Приємно насолоджуватися передноворічною атмосферою, яка створює відчуття свята і піднімає настрій як здобувачам освіти, так і вчителям.