У Щедрий вечір прийміть найтепліші побажання!

Напередодні Старого Нового року, тобто 13 січня, в Україні традиційно відзначають Щедрий вечір, або як його ще називають у народі — свято Маланки. Щедрим він називається завдяки головній страві новорічного столу — щедрій куті. Наші предки вважали, що щедрий новорічний стіл забезпечить їм достаток і добробут на весь рік.

У Щедрий вечір прийміть найтепліші побажання! Нехай дім буде наповнений затишком та благополуччям, у сім'ї панує взаєморозуміння, взаємоповага та підтримка!