КТС "Ми знаємо правила пожежної безпеки".

Канікули — час, коли діти часто залишаються без нагляду дорослих. Прогулянки наодинці або в компанії товаришів можуть завершитися травматично, особливо взимку, коли діти і дорослі активно використовують феєрверки, петарди та інші піротехнічні засоби.

Щоб вберегти своє життя і життя своїх близьких, ми маємо дотримуватися багатьох правил, у тому числі – пожежної безпеки. Адже ризик виникнення пожежі є однією із найпоширеніших небезпек. Вогонь може бути дуже підступним і принести чимало негараздів і проблем.
Здобувачі освіти нашої школи долучилися до КТС "Ми знаємо правила пожежної безпеки".