"Новорічні приємності".

Різдво, Новий рік, напевно, найбільш улюблені і довгоочікувані зимові свята і для дітей, і для дорослих. Зимові розваги, прикрашені ялинки і новорічні подарунки, які, зазвичай, з нетерпінням чекають діти. Але цього року новорічні приємності чекали і педагогів нашої школи. Напередодні новорічних свят школа отримала приємний подарунок у вигляді 2 мультимедійних комплексів: 2 сучасних проєктори, 2 ноутбуки та 2 екрани для здійснення демонстрації. Педагогічний колектив школи щиро дякує відділу освіти, молоді і спорту Новобузької міської ради за приємний новорічний сюрприз!