Всеукраїнський тиждень права

В Україні щороку, починаючи з 2008 р., проводиться Всеукраїнський тиждень права, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається з нагоди річниці прийняття Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 р. Загальної декларації прав людини.
Головні завдання Тижня – показати важливість правової освіти, виховувати у здобувачів освіти повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.
Так, в рамках проведення Тижня (06.12-12.12.2021р.) були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дітей, розширення знань про основоположні правові документи (Конституція України, Загальна декларація прав людини, Конвенція ООН про права дитини) та дотримання національних і загальнолюдських морально-етичних принципів, традицій. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

28.01.2022 року відбулися змагання з волейболу ІІ територіального етапу Спортивних ігор серед учнів закладів середньої освіти. Команда нашої школи прийняла участь посівши ІІІ місце.

  28.01.2022 року відбулися змагання з волейболу ІІ територіального етапу Спортивних ігор серед учнів закладів середньої освіти. Команда наш...