Сучасне і безпечне подвір’я стане ще одним кроком в облаштуванні нашої Сьомої школи!

Школа – це простір для розвитку інтелектуальної, естетичної, емоційної особистості здобувачів освіти. На сьогоднішній день це вимагає створення сучасного освітнього простору для забезпечення доступності та комфортності сучасних умов навчання, розвитку та спілкування школярів.
Відповідно до доручення міського голови Максима Лагодієнка проведено благоустрій дворової території, адже старе покриття з часом втратило свою цілісність.