Цьогорічне гасло Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек "Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності".

Цьогорічне гасло Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек "Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності".

В рамках місячника в школі були сплановані і проведені такі заходи: бесіди, конкурси, квест, краєзнавча вікторина, фотоконкурси, подорожі до краєзнавчого музею ЦПРДЮ та РЛП "Приінгульський", День бібліотворчості (виготовлення саморобок), книжкові виставки, анкетування, смайл-опитування, перегляд відеофільмів відповідної тематики, конкурс читців, благодійна акція "Поповнення книжкового фонду шкільної бібліотеки актуальної літературою краєзнавчої тематики".
Заходи, проведені в рамках Всеукраїнського місячника бібліотек, сприяли поглибленню пізнавального інтересу учнів до рідного краю як складової України, виховання в них поваги і шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини, пробудженню почуття національної свідомості та поваги до своєї Батьківщини.

Немає коментарів:

Дописати коментар

28.01.2022 року відбулися змагання з волейболу ІІ територіального етапу Спортивних ігор серед учнів закладів середньої освіти. Команда нашої школи прийняла участь посівши ІІІ місце.

  28.01.2022 року відбулися змагання з волейболу ІІ територіального етапу Спортивних ігор серед учнів закладів середньої освіти. Команда наш...