Безпека дітей в інтернеті!!!

За даними міжнародного дослідницького проєкту ESPAD, лише 6,7% опитаних підлітків в Україні не користувались соціальними мережам. Майже 45% підлітків проводять у соціальних мережах до 3 годин на день, а ще приблизно 50% – 4 та більше годин.
Діти також використовують Інтернет для шкільного та позашкільного навчання. За правильного використання мережа привчає до самостійного розв'язання задач, структурування великих потоків інформації, дотримуючись основних правил безпеки.
Водночас Інтернет є небезпечним каналом для обміну інформацією, що призводить до високого ризику вторгнення або шахрайства, таких як фішинг, віруси в мережі, троянські програми, хробаки тощо.
Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі.