Що таке булінг ? Образливі прізвиська, глузування, підніжки, стусани з боку одного або групи учнів щодо однокласника чи однокласниці – це ознаки нездорових стосунків, які можуть призвести до цькування — регулярного, повторюваного день у день знущання. Прикметною ознакою булінгу є довготривале «відторгнення» дитини її соціальним оточенням. Більшість з них соромляться, що стали жертвою знущань і нікому про це не говорять. Наше з вами завдання - попередити такі випадки. Тож зупинимо булінг разом!

Що таке булінг ?

Тож зупинимо булінг разом!