Що таке булінг ? Образливі прізвиська, глузування, підніжки, стусани з боку одного або групи учнів щодо однокласника чи однокласниці – це ознаки нездорових стосунків, які можуть призвести до цькування — регулярного, повторюваного день у день знущання. Прикметною ознакою булінгу є довготривале «відторгнення» дитини її соціальним оточенням. Більшість з них соромляться, що стали жертвою знущань і нікому про це не говорять. Наше з вами завдання - попередити такі випадки. Тож зупинимо булінг разом!

Що таке булінг ?

Образливі прізвиська, глузування, підніжки, стусани з боку одного або групи учнів щодо однокласника чи однокласниці – це ознаки нездорових стосунків, які можуть призвести до цькування — регулярного, повторюваного день у день знущання.
Прикметною ознакою булінгу є довготривале «відторгнення» дитини її соціальним оточенням.
Більшість з них соромляться, що стали жертвою знущань і нікому про це не говорять. Наше з вами завдання - попередити такі випадки.
Тож зупинимо булінг разом!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Олімпійський тиждень!!!

  В нашому ліцеї розпочався Олімпійський тиждень з Олімпійського уроку, та Дня здоров’я. https://fb.watch/nh7gloCeqG/ ДЕНЬ РУХАНКИ https://f...