Нашій дружній родині ЗОШ ✓7 вручено Подяку від Миколаївської обласної громадської волонтерської організації до Міжнародного дня волонтера.

Волонтерство — добровільна допомога у вирішенні чи пом’якшенні соціальних проблем. Кожен може проявити ініціативу долучитися до волонтерського руху.
Волонтери віддають найдорожче, що є у людей, — свій час. Вони роблять це безкорисливо та безоплатно, проте з великим бажанням долучитись до творення позитивних змін. Вони вкладають свої вміння та сили для допомоги і створюють можливості підтримки для інших.
Ми також не залишаємось осторонь, а активно займаємось волонтерською діяльністю.