17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.
Дуже важливо, щоб кожен з нас усвідомив, що насилля проти жінки – це не міф, а реальна проблема, від якої навіть сьогодні, у XXI сторіччі, потерпають українські жінки. Жінки у всьому світі потерпають від домашнього насильства більше, ніж від пограбувань та в автомобільних катастрофах, разом узятих.
15 листопада 2001 року в Україні був прийнятий Закон «Про попередження насильства в сім’ї». 7 листопада 2011 року від імені України була підписана Конвенція Ради Європи про попередження та боротьбу з насильством щодо жінок та домашнім насильством.
На жаль, досить часто діти є свідками (а нерідко і жертвами) домашнього насильства, що є травмуючою ситуацією. Припинити домашнє насильство можна, навчившись поважати іншу думку, індивідуальні особливості дитини та інший стиль поведінки, адже жорстокість простіше попередити, ніж вести з нею боротьбу. Варто пам’ятати про те, що діти – це особистості, хоча ще й маленькі. Потрібно не тільки любити, але й поважати їх. Не варто вимагати від дитини бути ідеальною. Не потрібно порівнювати своїх дітей з іншими, натомість варто звертати увагу на попередні досягнення самої дитини. І найважливіше: потрібно частіше показувати дітям любов, не забувати про обійми та приємні слова. Важливо пам’ятати, що саме батьки найкраще впливають на впевненість дитини в собі, батьки є підтримкою для дитини. Від того, який стиль виховання обирають батьки залежить доля кожної дитини.
Немає коментарів:
Дописати коментар