17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.

 17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.

Дуже важливо, щоб кожен з нас усвідомив, що насилля проти жінки – це не міф, а реальна проблема, від якої навіть сьогодні, у XXI сторіччі, потерпають українські жінки. Жінки у всьому світі потерпають від домашнього насильства більше, ніж від пограбувань та в автомобільних катастрофах, разом узятих.
15 листопада 2001 року в Україні був прийнятий Закон «Про попередження насильства в сім’ї». 7 листопада 2011 року від імені України була підписана Конвенція Ради Європи про попередження та боротьбу з насильством щодо жінок та домашнім насильством.
На жаль, досить часто діти є свідками (а нерідко і жертвами) домашнього насильства, що є травмуючою ситуацією. Припинити домашнє насильство можна, навчившись поважати іншу думку, індивідуальні особливості дитини та інший стиль поведінки, адже жорстокість простіше попередити, ніж вести з нею боротьбу. Варто пам’ятати про те, що діти – це особистості, хоча ще й маленькі. Потрібно не тільки любити, але й поважати їх. Не варто вимагати від дитини бути ідеальною. Не потрібно порівнювати своїх дітей з іншими, натомість варто звертати увагу на попередні досягнення самої дитини. І найважливіше: потрібно частіше показувати дітям любов, не забувати про обійми та приємні слова. Важливо пам’ятати, що саме батьки найкраще впливають на впевненість дитини в собі, батьки є підтримкою для дитини. Від того, який стиль виховання обирають батьки залежить доля кожної дитини.

Немає коментарів:

Дописати коментар

КТС "Останній дзвоник " 1-А клас.

  КТС "Останній дзвоник " 1-А клас. https://fb.watch/k-5BBZLkOd/