В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який цього року проходить під гаслом "Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності", у нашій школі серед учнів 1-4 класів пройшов конкурс читців на тему "Природа у поезії".

Учасники конкурсу нагороджені грамотами за активну участь.
Вітаємо переможців!
1 місце - Христофорова Олександра (4-б кл.)
2 місце - Кривошея Юлія (4-а кл.)
3 місце - Грицай Альбіна (1-б кл.)
Для юних читців учні 7-б класу (Ільченко Альона, Мурадіна Дар'я, Чижик Владислав) підготували у малюнках інсценізацію поезії випускниці нашої школи Васильченко Ірини.