Благодійна справа

Благодійні справи повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює в собі любов, турботу ,добро. Приємно відзначати, що 1-го вересня до  нашої школи завітали депутат обласної ради Фроленко Володимир Олександрович та депутат міської ради Козлов Олег Олександрович . Вони привітали колектив 7 школи зі Святом  Знань і подарували сучасний мультимедійний проектор. Висловлюємо впевненість в збереженні дружних відносин та нашій подальшій плідній співпраці на благо спільних інтересів школи та громади. Бажаємо Вам, Володимире Олександровичу та Олегу Олександровичу успіхів і процвітання!!!