Семінар практикум вчителів географії "Використання ІКТ на уроках географії"

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Новобузької РДА 20 листопада 2019 року на базі Новобузкьої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний Семінар практикум вчителів географії "Використання ІКТ на уроках географії"
У ході семінару учасники семінару мали змогу прийняти участь в Квесті. Переглянули виставку педагогічних надбань вчителя географії Корнієнка Станіслава Вікторовича.