Козацькі розваги для учнів початкових класів

12 жовтня в нашій школі проводилися Козацькі розваги для учнів початкових класі. Від кожного класу представниками були два хлопчика і дві дівчинки. Вела ці змагання вчитель початкових класів Шевцова Олена Сергіївна.
        Вчителями початкових класів були розроблені цікаві завдання "Передай грамоту" цікаві вправи з бігом.
        Вболівальники переживали за своїх учасників, скандували "Швидше-швидше" "Молодці" всім учасникам змагань.
        В кінці змагань командам вручили грамоти і кореспонденти зробили світлини на згадку.