Патріотичний квест до дня козатва
Як писав ще французький дипломат Жан-Бенуа Шерер у своїй історичній праці «Аннали Малої Росії, або історії запорозьких та українських козаків», виданій 1788 року в Парижі, Покрова Пресвятої Богородиці була для козаків великим святом, оскільки їхню церкву відкрито на честь Діві Марії. Коли вони бажали обрати нових членів старшини, то збиралися саме у цей день.
День українського козацтва відзначається в Україні згідно з Указом Президента України від 07.08.1999 № 966/99 в день свята Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня. Президент України, враховуючи історичне значення й заслуги козацтва в утвердженні української державності та його вагомий внесок у сучасний процес державотворення, визначив цю дату своїм указом.
Водночас з Днем українського козацтва, починаючи з 2015 року, відзначається День Захисника України.
11 жовтня в школі серед учнів 5-8 класів відбувся патріотичний квест з нагоди відзначення Дня українського козацтва та Дня Захисника України. Учні мали змогу виявити свою мужність, спритність, розум та винахідливість на 4 зупинках: «Історична», «Спортивна», «Охорона безпеки життєдіяльності» та «Захист Вітчизни».

За результатами квесту: І місце здобула команда 6-Б класу, ІІ місце – команда 7-А класу, ІІІ місце розділили команди 8-Б та 5-Б класів. Переможці, крім позитивних емоцій, отримали ще й винагороду – почесні грамоти. Коментарі