День Примирення

До Дня Примирення 8 травня у Вірчиній балці пройшов захід «А пам’ять жива…», підготовлений і проведений Новобузькою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №7.
Усі присутні перейнялися почутим і побаченим, учасники бойових дій і діти війни вкотре відчули біль  і на мить перенеслися в ті буремні роки.
До могил, де було заживо поховано наших земляків у роки Другої Світової війни, учні Новобузької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Новобузької ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, Новобузької ЗОШ І-ІІ ступенів №4 поклали квіти і свічки пам’яті.