Баскетбол

21 та 26 лютого 2019 року відбулися районні змагання з баскетболу між учнями шкіл району.

Команда юнаків у складі: Дроздова Матвія, Шестопалова Владислава, Сільвестрова Іллі, Нечепуренка Андрія, Мухіна Максима, Донченка Ігора, Профатилова Віталія, Новіка Віталія, Кузьміна Юрія, Діброви Дмитра здобули перемогу, посівши І місце. А команда дівчат у складі: Підан Анастасії, Гусак Олени, Васильченко Ірини, Медулашвілі Таїсії, Козлової Дар’ї, Мороз Крістіни, Казіміян Євгенії,  Павлюк Вікторії посіли почесне призове ІІІ місце.