Школа управлінської майстерності

28 лютого 2019 року на базі нашої школи відбулося районне засідання Школи управлінської майстерності на тему: «Роль учнівського самоврядування у створені єдиної виховної системи школи ХХІ століття». Члени шкільної адміністрації радо зустріли гостей хлібом-сіллю та запропонували розпочати зустріч ранковою гімнастикою.
    Вихованці гуртка «Це наша біографія» провели  екскурсію по школі та в шкільному музеї.
У презентації самоврядування ДЮО «Злет» учні продемонстрували патріотизм, злагодженість та любов до своєї школи. Під час прес-конференції члени шкільної адміністрації ДЮО «Злет» ознайомили з роботами центрів та радо відповідали на запитання лідерів з інших шкіл.
     І на закінчення зустрічі гості та учні нашої школи взяли участь у квесті «Я - патріот».