Подарунок-сюрприз від наших гостей


27лютого 2019 року до нас у школу завітали гості: Бондар Олександр Олександрович та Чупіра Павло Вікторович. Розуміючи проблеми школи, вони підготували для нас подарунок-сюрприз – комплект парт для початкової школи,  який був розіграний між класними колективами 2А, 2Б, 3А, 3Б класів. Переможцями стали учнівський та батьківський колектив 2А класу на чолі з класоводом Маковською Тетяною Володимирівною. Адміністрація школи, педагогічний та батьківський колектив школи щиро вдячні такому подарунку для нас.
Шановні, благодійники! Від щирого серця і всієї душі бажаємо Вам здоров’я, миру і добробуту в сім’ях, мирного неба над головою, такого ж життєвого неспокою і небайдужості, такої ж громадської позиції, які Ви вже маєте. Ще раз велике СПАСИБІ!  Немає коментарів:

Дописати коментар

28.01.2022 року відбулися змагання з волейболу ІІ територіального етапу Спортивних ігор серед учнів закладів середньої освіти. Команда нашої школи прийняла участь посівши ІІІ місце.

  28.01.2022 року відбулися змагання з волейболу ІІ територіального етапу Спортивних ігор серед учнів закладів середньої освіти. Команда наш...