Зустрічі в рамках Всеукраїнського тижня права


           Протягом тижня 10.12 – 14.12 в Новобузькій ЗОШ I-III ст. №7 було проведено Всеукраїнський тиждень права.     
В рамках проведення даного тижня відбулась зустріч учнів 8-11 класів з 
начальником Новобузького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації в Миколаївській області» капітаном  внутрішньої служби Лисенко Іриною Олександрівною.
        Іриною Олександрівною та вчителем історії та правознавства Мурадіною Вікторією Сергіївною була проведена інформаційна година на тему: «Права та обов’язки людини. Відповідальність неповнолітніх та їх види».
Учні дізналися більше інформації про вік, з якого настає адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх, та про види покарань, які можуть до них застосувати. Також ознайомилися з переліком національних та міжнародних нормативно-правових актів, які захищають права неповнолітніх та наголошують на їх обов’язках.
        Наприкінці зустрічі учням для перегляду був запропонований фільм профілактичного характеру «Почуй мене».
         Кожен з учасників зустрічі не залишився байдужим. Всі були сповнені емоціями і переживаннями. Діти із задоволеннями ділились своїми враженнями від побаченого та почутого.

         13.12. відбулася екскурсія членів правознавчого гуртка «Феміда» до Новобузького РВ національної поліції України в Миколаївській області. Діти відвідали музей, із задоволенням розглядали засоби роботи працівників поліції, які використовували ще десятки років тому, фото поліцейських, їх нагороди. Старший лейтенант поліції СРПП Кузьома Сергій Сергійович розповів про роботу поліцейських, новітні засоби розслідування злочинів.

         Діти були захоплені та зацікавлені розповіддю. Можливо, хтось з них в майбутньому стане працівником правоохоронних органів і захищатиме нас і нашу державу.

Немає коментарів:

Дописати коментар

З 17 по 21 квітня у Новобузькому ліцеї №7 проходив "WEB тиждень психології"

  З 17 по 21 квітня у Новобузькому ліцеї №7 проходив "WEB тиждень психології". Кожен день проходив під певною назвою: "Цікава...